Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Про компанію

Мережа складів-магазинів будівельних матеріалів ЧФ "Анжио" на сьогоднішній день це 12 філій, розташованих по Києву та Київській області. Саме робота у форматі "склад-магазин" дозволяє нашій компанії успішно конкурувати у своєму сегменті ринку, а також приділяти особливу увагу потребам та оперативності обслуговування наших клієнтів.

Трохи історії: "Приватна фірма "Анжіо" заснована у 1993 році. Основна спеціалізація - продаж будівельних матеріалів. Перша компанія яка в Україні розпочала фасування піску та вапняного розчину в поліпропіленові мішки. У 90-х роках лідер із продажу цементу по Києву.

Репутація нашої компанії – це 20 років успішної роботи на ринку. У нашій історії були і злети, і періоди, коли необхідно було перебудовуватися в умовах "кризи". Але завдяки гнучкості політики управління наша компанія завжди йшла шляхом розвитку. Ми постійно намагаємося відстежувати тенденції сучасного ринку будівельних матеріалів, і з усього різноманіття пропонувати нашим клієнтам найоптимальніші та найтехнологічніші продукти.

В умовах жорсткої конкуренції, для того щоб зберегти лояльність наших постійних клієнтів, ми намагаємося розширити спектр наданих нами послуг, серед яких: гнучка дисконтна система, експрес-доставка товарів, послуги спецтехніки, індивідуальна робота по комплектації об'єктів. тематиці, і читаючи відгуки про нашу компанію, мені сподобався коментар одного з користувачів, він написав так: "Є хороші магазини, є погані, а є Анжио".

За довгий час роботи нашої компанії ми зарекомендували себе як надійний та стабільний партнер, саме тому нашу компанію обирають такі всесвітньо відомі бренди для офіційного представлення у Київському регіоні: Компанія Uralita SA (URSA), Макита Україна (MAKITA),  Андреас Штіль (STIHL), Краузе Гмбх (KRAUSE), Тіккурила (Tikkurilla, Kolorit).

 

 керівник проекту 

 заступник директора з маркетингу та розвитку "ЧФ Анжио"

 Бобко С.А.

 

 

 

 НАШІ ПАРТНЕРИ