Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Лопати для снігу

У нашій виставі справжня зима — мороз та багато снігу. Але якщо у вас є приватна садиба або дача, за такої погоди, обов'язково виникає потреба — розчистити територію від снігу. І тут без спеціального інструменту не обійтися. Якісна лопата для прибирання снігу значно полегшує життя при розчищенні прибудинкової території, полегшуючи і прискорюючи малопривабливий процес чищення снігу.

Як правильно підібрати лопату для збирання снігу.

Існує багато різновидів лопата для прибирання снігу – з різними живцями, з різного матеріалу, різного розміру.

Якщо хочете довше зберегти здорову спину і поберегти руки, необхідно відповідально підійти до вибору лопати. А не те, махнувши новенькою лопатою кілька разів зрозумієте, що процес вам не під силу.

Матеріал совка.

Металева – довговічна та якісна. Може бути виготовлена із: сталі – важкі, але міцні; алюмінію - набагато легше у використанні, але менш надійний, підходить тільки для рівних поверхонь; Дюралюміній – відмінні показники міцності при невеликій вазі.

Металеві лопати чудово впораються з наслідками снігопаду. А їхня висока вартість окупається за рахунок тривалого терміну експлуатації. Ідеально підходять для збирання асфальтованих поверхонь

Дерев'яна – більш економний варіант. Її можна придбати, а можна зробити самостійно. Підходить тільки для прибирання свіжого снігу. Вологий сніг прилипатиме до дерева та створюватиме незручності при роботі. Вимагають регулярної обробки водовідштовхувальних засобів, інакше інструмент швидко деформується.

Пластикова – працювати з нею досить зручно, проте вона поступається металевим за довговічністю та надійністю. Краще купувати варіанти з металевою окантовкою. Чи не реагує на температурні перепади, морозостійка. Пластик точно не зашкодить дорогим покриттям або рослинам.

Розмір.

Що більше совок, то більше снігу захопить лопата. Але тут слід зважити на свої фізичні можливості. Чим більше снігу наберете, тим більше зусиль потрібно докласти, щоб його відкинути. Найкращий варіант - лопата шириною 40-50 см.

Форма та наявність бортиків.

Широка, плоска лопата підходить для великих територій із рівною поверхнею, напівкруглими зручно працювати на рельєфній території, а прямокутні підходять для рівних територій. Глибокі борти з трьох сторін дозволяють швидко розчистити територію від снігових кучугур.

Живець.

Ручка лопати може бути дерев'яною, пластиковою, алюмінієвою.

Варто звернути увагу на довжину живця. Він має відповідати зростанню.

Пластиковий - гнеться в руках і не надто надійний.

Дерев'яний не ковзає в руках, але при великих навантаженнях може зламатися.

Металевий – міцний, надійний, проте з ним неможливо працювати у сильний мороз. Навіть у рукавичках руки мерзнуть. Такий живець має бути прогумований.

Дуже зручні моделі з змінними живцями, що висуваються або змінюються.


Перед придбанням варто звернути увагу на наявність гарантії. Це показник якості та надійності інструменту.

Хороша лопата має відповідати фізичним можливостям та передбачуваному обсягу робіт.

У мережі Анжио широкий вибір лопат для збирання снігу. Перейшовши за посиланням ви зможете знайти свій ідеальний варіант.