Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Сіль технічна як засіб боротьби з ожеледицею

Нестабільна зимова погода, з частими температурними перепадами, опадами у вигляді мокрого снігу та дощу у поєднанні із сильним вітром, призводить до появи ожеледиці. Проїжджа частина вулиці, зупинки, пішохідні тротуари, сходи, виходи з магазинів та офісних центрів стають об'єктами підвищеної небезпеки. Щоб убезпечити себе від падіння та можливості отримати травму, потрібно вчасно скористатися антиожеледними засобами. Найдоступніший за ціною і одночасно ефективний і простий у використанні засіб - технічна сіль. Сфера її використання надзвичайно широка – від посипання під'їздів до приватних будинків до автомагістралей.

Принцип дії та склад.

Основний критерій ефективності та якості технічної солі – її здатність плавити лід. Кристали солі потрапляють на лід, натягують з навколишнього середовища вологу і поступово починають танути, виділяючи при цьому тепло. Утворюється соляний розчин, температура замерзання якого нижче температури замерзання води.

Допускається використання засобу за температури до -30С.

До складу солі входить 93% натрію хлориду, 3.3% хлориду магнію, 2.7% хлорид калію. Якісна технічна сіль не має ніякого запаху, не містить сторонніх домішок, може бути білого, сірого або жовтуватого кольору.

Технічна сіль випускається у мішках різної ваги - від 3 до 50 кг, а також насипом.

Переваги.

  • Доступна вартість;

  • швидка дія;

  • не містять екологічно шкідливих речовин;

  • проста у використанні;

  • висока морозостійкість;

  • універсальність застосування;

  • Висока ефективність.

Недоліки.

Технічна сіль — досить агресивний реагент, тому слід дотримуватись певних запобіжних заходів при використанні.

  • Не рекомендується використовувати її на садових доріжках - може пошкодити рослини.

  • У разі недбалого застосування, недотримання норм використання та при тривалому контакті ушкоджує шини автомобілів чи взуття.

Як правильно використовувати технічну сіль |

Технічна сіль - бюджетний реагент, який використовують самостійно або у складі піщано-сольовий. суміші. Витрата технічної солі залежить від товщини льоду, в середньому на 1 кв.м достатньо 50 - 150 г засобу.

Піщано-соляна суміш збільшує антиковзкий ефект - сіль розчиняє лід, а пісок зменшує можливість ковзання. Суміш застосовують у пропорціях від 90:10 до 60:40, залежно від стану покриття та температури повітря. Чим товщі шар льоду і нижче температура, тим більша частина солі у складі суміші.

Купити технічну сіль у зручній упаковці можна у мережі будівельних магазинів Анжио перейшовши за посиланням .