Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Вибираємо сушка для рушників

 

Комфортна ванна кімната – це зручна душова кабіна, надійний, якісний водонагрівач, функціональні полички, гарне дзеркало, і навіть такий, здавалося б не першорядний предмет, як сушка для рушників. Пристрій, за допомогою якого можна не тільки просушити рушники, але й покращити мікроклімат у ванній кімнаті, підтримуючи оптимальну вологість та температуру. Враховуючи, що сьогодні дизайнери пропонують безліч різних рішень такого звичайного предмета, він може стати стильним предметом інтер'єру. Тому не варто купувати першу-ліпшу модель рушникосушарки. Підійдіть до вибору сушки для рушників серйозно в обдумано і ваша ванна кімната завжди буде комфортною і стильною.

Електричний або водяний.

Існує два типи сушки для рушників – водяні та електричні.

 • 1. Водяний – це класичний варіант. Підходить у тих. Випадки, коли в будинку постійно присутнє гаряче водопостачання. Якщо його раптом відключать, то сушка для рушників стане просто предметом інтер'єру, на зразок вішалки, то на цей предмет ви не витратите ніякої додаткової енергії. Врахуйте, що водяні сушки для рушників прогріваються досить повільно, якщо у вас автономне гаряче водопостачання для хорошого нагріву знадобиться час.

 • 2. Електричний сушки для рушників не підключений до системи водопостачання, тому може працювати протягом усього року, але цифри у ваших рахунках за електрику збільшиться.

Є у продажу і комбіновані сушки для рушників, які можуть прогріватися як гарячою водою, так і за допомогою встановленого в них тену. Він включається, коли гарячої води немає. Вони зручні і функціональні, але їх вартість набагато вища.

Матеріал для сушки для рушників.

Для виготовлення використовують різні матеріали. Найбільш поширені:

 • звичайна «чорна» сталь — Найбільш бюджетний, але не найнадійніший варіант, Матеріал схильний до корозії, крім того існує досить великий ризик того, що труби, які мають шви, почнуть швидко протікати. Набагато надійніше сталеві сушки для рушників з оцинкованою або забарвленою поверхнею. Вони виглядають привабливішими, більш довговічними, мають більшу зносостійкість;

 • нержавіюча сталь – дорогий, але надійний варіант, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр;

 • кольорові метали (мідь, латунь, алюміній) – мають високу тепловіддачу, стильно виглядають, але їхній термін служби – не більше 10 років.

Форма сушки для рушників.

 • 1. Класичний — вигнута трубка, він економічний, компактний, досить легко встановлюється, єдина вада — маленька місткість.

 • 2. Лісеня – зручний, має велику площу обігріву, але не особливо надійний через велику кількість деталей.

 • 3. Кутовий – добре економить простір, але подібна складна конструкція коштує дорожче.

Потужність – має значення тільки для електричних сушки для рушників. Вона повинна дорівнювати 150 – 200 Вт на кв. м кімнати.

Якщо ви точно визначилися з формою та типом рушникосушки, залишилося вибрати фірму-виробника. Довіряйте відомим фірмам, які дбають про свою репутацію. Їхні прилади дійсно якісні, мають тривалий термін експлуатації та стильний дизайн.

Тільки сертифіковані вироби від провідних виробників можна придбати в інтернет-магазині АНЖІО.

Ідеальний сушка для рушників має бути:

 •  безпечний;

 • довговічний;

 • легко встановлюється;

 • відповідає інтер'єру.

Поставтеся до вибору сушки для рушників відповідально, зважте все за і проти, і у вашій ванній кімнаті завжди буде тепло і сухо.