Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Вибір металочерепиці.

Все більше людей при будівництві будинку віддають перевагу покрівлі з металочерепиці . Вона надійна, довговічна, має величезну кількість кольорів, форм, розмірів, що дає можливість створити оригінальні за формою та кольором дахи. І все це за відносно невисокої вартості.

Склад металочерепиці .

Металочерепиця з'явилася нещодавно, у 60-х рр. 20 століття та впевнено завоювала ринок покрівельних матеріалів, завдяки низці переваг. Але якщо хочете придбати справді якісний матеріал, необхідно вивчити технічні характеристики та особливості металочерепиці .

Головний показник якості – метал, з якого вона зроблена. Чим якісніший метал, тим краще металочерепиця.

Основа металочерепиці - сталеві листи, що пройшли складну технологічну обробку. Їх оцинковують і покривають фосфатним шаром, щоб забезпечити антикорозійний захист. Потім листи ґрунтують, і наносять із вивороту шар прозорого лаку, з лицьової полімерне кольорове покриття.

Основні параметри вибору металочерепиці .

Розглянемо, які властивості металочерепиці насамперед слід звернути увагу.

  • 1. Товщина - чим товстіший матеріал, тим менше деформується металочерепиця. У продажу є черепиця завтовшки від 0.4 мм. Але якщо ви прагнете отримати якісний, надійний дах, краще вибрати матеріал завтовшки від 0.45 мм. Купуючи попросіть продавця мікрометром виміряти товщину матеріалу.
  • 2. Якість оцинкування – щоб покрівля не постраждала від каменя або гілки, що випадково впало, без проблем витримала снігопади, та інші неприємні явища які можуть викликати корозію металу, вона повинна бути добре оцинкованою. Товщина цинкового покриття рахується в грамах на квадратний метр. За міжнародними стандартами показник має дорівнювати 275 г/кв.м. Саме за такого показника оцинкування черепиця прослужить довгі роки вірою та правдою. Також у продаж надходить матеріал із покриттям від 180г/кв.м. Така металочерепиця дешевша, але якість набагато гірша — вона швидше почне іржавіти.
  • 3. Якість захисного шару – якщо до цинку доданий алюміній, матеріал з таким покриттям більш стійкий до несприятливих атмосферних явищ. У разі механічних пошкоджень на металочерепиці з'явиться захисна плівка.
  • 4. Якість фінішного покриття – черепицю покривають полімерним покриттям. Воно може бути глянсовим чи матовим. Вони відрізняються лише на вигляд, за якістю — однакові. Надійніше фінішне покриття з пурала . Також буває глянсовим чи матовим. Пуралові покриття менш схильні до механічних пошкоджень і прослужать набагато далі. Наноситься на товсту з високим показником якості металочерепицю .
  • 5. Профілювання – хороша металочерепиця повинна мати чітко визначені розміри. Готові листи повинні щільно прилягати один до одного.
  • 6. Кольори – металочерепиця пропонує величезну кольорову гаму. Можна вибрати як стандартні кольори, так і досить яскраві та оригінальні, які нададуть будівлі нестандартного вигляду.
  • 7. Виробники - надійну та якісну черепицю виробляють великі європейські виробники. Якісна черепиця не може бути дуже дешевою. Гарантія на дешеві варіанти не перевищує 4 років. Тому, перед тим як придбати дешеву металочерепицю подумайте - економія 3 - 4 гривні та термін служби 3 роки, або матеріал дорожчий, але з терміном служби від 20 років. Обов'язково вимагайте у продавця сертифікат якості продукції.

 

В інтернет-магазині Анжіо широкий вибір металочерепиці від найкращих європейських виробників. Ми пропонуємо відмінну якість, різноманітність форм та колірної гами, при цьому в Анжио дотримуються правил транспортування та зберігання матеріалу.