Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Оплата

Готівкова оплата

Товар оплачується готівкою лише у національній валюті. Під час оплати Ви отримуєте товарний чек.

Оплата картками Visa та MasterCard

Оплата здійснюється картками Visa та MasterCard будь-якого банку наступним чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" потрібно вибрати пункт " Оплата карткою Visa/MasterCard ". Після цього Ви переадресуєте на сторінку з реквізитами для оплати. Наявність паспорта платника є єдиною умовою для отримання замовлення.

Безготівкова оплата

Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Оплата безготівкова», після чого заповнити поля, що рекомендуються. Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру. Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар лише за дорученням. У разі отримання товарів фізичною особою-підприємцем довіреність потрібна, якщо товар забирає не підприємець, а співробітник підприємства. При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: свідоцтво реєстрації підприємства, свідоцтво платника ПДВ (за наявності), свідоцтво платника єдиного податку (за наявності). Замовлення відвантажується після зарахування коштів.