Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Послуги

Послуги
Дисконтна система інтернет-магазину
В інтернет-магазині ПФ "Анжіо" діє автоматична дисконтна система. Дисконтна система діє тільки в інтернет-магазині ПФ "Анжио", за умови реєстрації в системі та здійснення покупки через власний аккаунт.
Послуги
Кредитування
Оплата частинами від "ПриватБанк" - без переплат 0%
Послуги
Послуги спецтехніки та крана маніпулятора
Компанія ПФ "Анжіо" надає своїм клієнтам можливість скористатися наступними послугами спецтехніки: Оренда довгоміру, 21т Оренда самоскида, 30т Оренда крана 20т Оренда крана-маніпулятора Вантажопідйомність: 7, 10, 15, 20т Якщо вас цікавить за телефоном (096) 200 55...
Послуги
Безкоштовне навантаження
За умови самовивезення ми здійснимо безкоштовне навантаження на Ваш автомобіль.
Послуги
Тонування фарби та штукатурки
На філіях ЧФ Анжіо доступні послуги з тонування фарб та штукатурок.
Послуги
Оптовий продаж гашеного вапна (вапняного молока)
Вапняне молоко (вапняна паста) – розчин гідроксиду кальцію Ca(OH)2 у воді. Ця сировина широко використовується у будівництві, а також в інших галузях промисловості. На філії Анжіо в Українці працює виробництво гашеного вапна високої якості. Можлива доставка вапняного молока спецтранспортом (10т (8м3)).
Послуги
Доставка сипучих матеріалів
Доставимо Вам пісок, щебінь, керамзит, відсів Ми надаємо послуги з перевезення сипких будівельних матеріалів на об'єкти замовника по місту Києву та передмістю. Менеджер-логіст: (044) 503-39-79, (093)365-48-11 (з 8-00 до 20-00) Пісок річковий - - +доставка Пісок яружний - - +доставка Щебінь 5-20 Щебінь 20- 40 Щебінь 40-70 Відсів Керамзит - -...
Послуги
Бонусна система виконробам
У нашій мережі діє спеціальна бонусна програма для виконробів та будівельників. Подробиці можна дізнатися в адміністрації магазинів. Також для виконробів та будівельних організацій ми надаємо індивідуальні умови формування ціни. Для отримання пропозиції зв'яжіться з вашим менеджером.
Послуги
Дисконтна система
На всіх філіях ПФ "Анжіо" діє електронна дисконтна система. Дисконтні карти* діють по всій мережі роздрібних магазинів ПФ "Анжио" та дають право її власнику на отримання знижки згідно з розробленою системою дисконтів.
Послуги
Доставка
Доставка товару - інтернет магазин Доставка товару за Вашим замовленням через інтернет-магазин "Анжіо" можлива одним із наступних способів: самовивіз із роздрібної мережі ЧФ Анжио. службою доставки ЧФ Анжіо (1,5т та 5т). Доставка здійснюється протягом 1-3 днів з 9:00 до 18:00. З Вами зв'яжеться менеджер магазину для уточнення часу доставки.
Послуги
Відділ постачання будівельних об'єктів
Ви будівельник, чи виконроб? Вам потрібно прорахувати кошторис на будматеріали? Вам потрібні індивідуальні умови та знижки? Вам потрібне оперативне навантаження та доставка? Телефонуйте! Ваш особистий менеджер Тетяна тел.: (044) 239-2-888 (вн.230) моб.тел.: (063) 233-64-69 email:krauseangio@ukr.net (063) 233-64-69 Роман тел .: (044) 239-2-888 (вн.206) моб.тел.: (050)...
Послуги
Доставка будівельних матеріалів краном-маніпулятором. Це вигідно та зручно!
Вчасно перевеземо ваші будівельні матеріали та якісно виконаємо вантажно-розвантажувальні роботи краном-маніпулятором. Найкращі ціни...