Оберіть ваш магазин
Спочатку в каталозі будуть відображатись товари обраного магазину, також ціна та наявність. Ви можете змінити магазин в будь-який час.
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.
Завантаження...

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт angio.com.ua (далі «Анжіо») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей.

Ціна на сайті

Ціни, вказані в інтернет-магазині angio.com.ua дійсні виключно при замовленні в інтернет-магазині, ціни в роздрібній мережі ПФ "Анжіо" можуть відрізнятись від цін в інтернет-магазині. Ціни вказані в інтернет-магазині відповідають цінам в магазинах Анжио Софіївська Борщагівка та Вишневе .

Доставка товару

З умовами доставки товару можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: Доставка товару.

Відмова від відповідальності

Інформація та послуги розміщені на цьому сайті надаються «як є» без будь-яких гарантій. Анжио не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Анжио в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті Анжио не зобов'язується оновлювати їх. Анжио за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту. Ціни на Сайті можуть не відповідати дійсності з технічних чи інших причин. Анжио рекомендує уточнювати ціну у менеджера.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтесь повідомити про це нам.